Kalite

Kalite Politikamız

Hiçbir şey daha iyisi yapılamayacak kadar iyi değildir. Bu yüzden yaptığımız herşeyde sürekli gelişim hedefi ile çalışıyoruz. Bu sözler birer slogan veya duvara asıp unuttuğumuz misyon cümleleri değildir – İş yapma biçimimizin tanımıdır.

 AY-KA İLK ÜRETİME 1982 YILINDA BAŞLADI. O günden bu güne, AY-KA mükemmele ulaşma tutkusu ve her zaman en ileri teknolojiye sahip ELEKTRİK MALZEMESİ üretme azmini sürdürmektedir.

 Bu mükemmellik yolculuğunda, bir AY-KA ÜRÜNÜ size ulaşana kadar pek çok aşamadan geçer. Çünkü, size güvenli bir malzeme olacağını önce bize ikna etmesi gerekir. Bu süreç ay-ka nın en önemli gücü ve farklarından biri olan AR-GE aşamasında başlar. AY-KA DAKİ mühendislerimiz ve tasarımcılarımız, size en iyi teknoloji, performans, güvenlik ve dayanıklılık kombinasyonunu sunacak MALZEMELERİ üretmek için sürekli çalışırlar.

 Mükemmellik yolculuğu fabrika aşamasıyla devam eder. Çünkü üretim süreci boyunca sayısız testten geçer ve defalarca kalite kontrol uygulamasıyla karşılaşır. AY-KA DA uyguladığımız testlerin, sizin KULLANIRKEN karşılaşacağınız durumlardan çok daha zorlu olduğuna emin olabilirsiniz. AY-KA bayilerinde gördüğünüz her MALZEME, bu uygulamalardan başarıyla geçmiş ve sizin ÜRÜNÜNÜZ olmaya hak kazanmış demektir.

 AY-KA LABORATUVAR DENEY LİSTESİ

1- Boyutların Doğrulanması Deneyi
2- Elektrik Çarpmasına Karşı Korunma Deneyi
3-Yaşlanmaya ve Neme Karşı Dayanıklılık Deneyi
4- Yalıtkanlık Direnci ve Elektrik Dayanımı Deneyi
5-Topraklama Kontaklarının Çalışması Deneyi
6-Sıcaklık Artışı Deneyi
7-Kesme Kapasitesi Deneyi
8-Fişlerin Çıkartılması için Gereken Kuvvet Deneyi
9-Mekanik Dayanım
10-Isıya Dayanıklılık Deneyi
11- Olağan Dışı Isıya-Ateşe ve Yüzeysel Kaçaklara Dayanıklılık Deneyi
12-Paslanmaya Karşı Dayanaklılık Deneyi