Değerler

Değerler

Faaliyetlerimizi aşağıdaki değerler çerçevesinde sürdürmeyi, ülkemizin ve toplumumuzun faydası ve geleceği için bir sorumluluk olarak kabul ederiz;

Geleceğimizin, Türk sanayisinin geleceği ile aynı paralelde olduğunu biliriz. İşimizi sadece ticari bir faaliyet olarak değil, büyük ölçekte sanayi sektörünün gelişmesine katkı sağlayacak bir hizmetler bütünü olarak ele alırız.

 

Biz, büyük ve birbirine sıkıca düğümlenmiş bir aileyiz. Çalışanlarımız ve bayilerimizle, gücünü değerlerinden alan AY-KA ailesinin birer parçasıyız.

Ekip çalışmasına önem veririz. Büyük başarıların ancak takım oyunuyla kazanılabileceğini biliriz.

 

Sektörümüzün lokomotifiyiz. Yenilikçi ürün, hizmet ve uygulamalarla gelişir, sürekli gelişim prensibiyle de öncü rolümüzü ve liderliğimizi pekiştiririz. Uzmanlığa önem veririz. Bildiğimiz işi yapar, yaptığımız işi mükemmelleştirmeye çalışırız. En iyiye ulaşan yolda sabır ve kararlılıkla ilerleriz.

 

Adımız ve duruşumuzla saygı uyandırırız. Markamızı bir güven sembolü haline getiren ilkelerimizden ve kurumsal değerlerimizden asla taviz vermeyiz.

 

Kalitenin, müşterinin en doğal hakkı olduğuna inanırız. Toplam kalite anlayışıyla müşterilerimize en rekabetçi koşullarla en iyi ürün ve hizmetleri sunarız.

 

İnsana verdiğimiz değeri, iş güvenliği uygulamalarımızla somutlaştırırız. Çalışanlarımızın güvenle çalışmasını sağlayacak koşulları yaratmak için gereken önlemleri alırız.

 

Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için faaliyetlerimizi çevreye duyarlılık ilkesi doğrultusunda şekillendiririz. Çevresel riskleri en aza indirmek üzere gerekli yatırımları yapar ve çevre bilincini çalışanlarımız arasında da geliştirecek önlemleri alırız.